Sistemler

Dark Knight Robe

Özellikler
%7 Gelen hasar miktarını düşürme

Golden Robe

Özellikler
%10 extra gold kazancı

Hunter Robe

Özellikler
+10 dex

Knight Robe

Özellikler
+20 str

Upgrade Gem


Bulunan tüm robelar kendi ismini taşıyan gemlerden 5 adet kullanılarak seviye arttırılabilir. Her bir seviye artışı taban özelliği kadar daha özellik ekler. Örneğin Golden Robe +1 = %20 gold artışı.

Warrior Robe

Özellikler
+10 armor


Class Sistemi

Class sistemi oyun içerisindeki aktivitelerin tümünün aktif olarak kullanılabilmesi amaçlanarak dizayn edilmiştir.Classlar için belirlenen skiller haricinde hiçbir skill puanının kullanımı mümkün değildir.


Sistem 3 Classtan oluşmaktadır.
1-Warrior
2-Hunter
3-Crafter


1-Warrior classı dayanıklı bir classtır. Fakat Npc'leri öldürmek konusunda biraz yavaştır.Pvp odaklı düşünülmüştür. Eşya ve setleri sadece sınıfına özel dizayn edilmiştir. Oyun içerisindeki bu eşyaları sadece bu sınıf kullanabilir.
2-Hunter classı dayanıksızdır. Fakat çok çevik ve menzilli saldırıları çok güçlüdür. Npc ve hazine avlamak konusunda kusursuzdur.Eşya özellikleri tamamen sınıfına hastır ve bu sınıfa özeldir.
3-Crafter classı sadece eşya üretimi ve taming üzerine tasarlanmıştır. Oyun içerisinde sadece bu classın kullanabileceği ve ekstra craft skill bonusları alabileceği eşyalar mevcuttur.Level Sistemi

Level sistemi maksimum sınır 100 ve 10 farklı aşamadan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Her 100 levele ulaştığınızda 1 aşama üste geçerek bulunduğunuz aşamaya özel bir ünvan kazanırsınız.


Her level atladığınızda 3 stat puanı ve 5 skill puanı elde edersiniz.

Eğer leveliniz 100 olmuşsa ve ilk aşamayı tamamlamışsanız artık stat ve skill puanları elde edemezsiniz.Weapon Upgrade Sistemi

Weapon upgrade sistemi sadece upgrade özelliği olan weaponlar için geçerlidir. Classlara özel upgrade yapılabilen silahlar mevcuttur.


Upgrade edilebilen bir weapon ve bir upgrade scroll ile silahınızı +1 seviye yükseltirsiniz. Eşya seviye başına +7 seviyesine kadar +10 hasar kazanmaktadır. Eğer eşyayı +8 seviyesine ulaştırırsanız ekstra +25 hasar daha kazanır.

Bu sistemin riski +6 seviyesindeki bir eşyayı +7 seviyesine yükseltirken ve +7 eşyanızı +8 seviyesine yükseltirken eşyanızın kaybolma riski olmasıdır.

Şansınızı %10-%20 oranında artırmak için Rate scroll kullanabilirsiniz.

Upgrade oranları :
0-1 =%100
1-2= %80
2-3= %70
3-4= %60
4-5= %50
5-6= %40
6-7= %20
7-8= %10

Upgrade edilebilen silahlar :
Titan Sword (Warrior)
Titan Staff (Warrior)
Titan Bow (Hunter)
Titan Spear (Hunter-Warrior)Socket Sistemi

Soket sistemi silahlarınıza ekstra özellikler kazandırır. 4 farklı soket tipi mevcuttur.


Soket tipleri ve hasar türleri :
Emerald = Fire damage
Citrine = Paralyze
Diamond = Poison
Crude = Lightning


Bir silaha sadece aynı tip soketten 1 ile 4 soket arasında uygulanabilmektedir. Her bir soket extra +20 hasar gücü kazandırır.Soketler sökülebilir fakat söküm işlemi esnasında kaybolma riski vardır.
Citrine soketi eklediğiniz soket sayısı x 1sn paralyze etkisi uygular.Hazine Sistemi

Hazine sistemi 6 farklı zorluktan oluşmaktadır.Genel olarak oyun içerisindeki Miniboss ve Bosslardan hazine haritalarını temin edebilirsiniz.


Bunun yanısıra tüm haritayı kapsamak kaydıyla random oluşacak şekilde harita üzerinde belirli aralıklarla hazine kasaları oluşmaktadır. Bu kasaların drop oranları hazine haritalarının kasalarına göre daha düşüktür.
Hazine haritalarını okumak ve kasaları açabilmek için Cartography ve Lockpicking skillerine ihtiyacınız olacak.Binek Sistemi

Binek koleksiyon sistemi oyun içerisinde bulunan tüm binekleri taming skilline bağlı kalmadan kullanabilmenizi sağlar. Sistemi kullanabilmeniz için Mount Store kristalini temin etmeniz ve sistemde bulunan tüm bineklerin shrinkli hallerinden 10'ar adet eklemeniz gerekmektedir. Tüm koleksiyonu tamamladığınızda günde bir kez olmak kaydıyla koleksiyonda bulunan bineklerden istediğiniz birini kullanabilirsiniz.Kufur ve hakaret engelleme

Oyun içerisinde hakaret ve küfür tarzı kelimeler kullandığınızda sistem otomatik olarak 3 kez sizi uyarır. 3ncu uyarıdan sonra 1 saat süreyle yazı yazmanız tamamen engellenir. Eğer 3 kez chat engeli cezası alırsanız aldığınız cezanın süresi 1 haftaya çıkar.Diğer Sistemler

Oyun içerisinde .sac yazarak Npc'lerden npc coin kazanabilirsiniz. Bu coinler ile 1-2 ve 3ncu seviye Boss Summon scroll satın alabilirsiniz.


Pk point sistemi
Üzerinde çalıştığımız ve en kısa sürede oyun içerisine adapte edeceğimiz sistem. Sistemin çalışma şekli her oyuncu 5 pointe sahiptir. Öldüren oyuncu +1 point kazanır, ölen oyuncu -1 point kaybeder.

Puanı sıfırlanan oyuncu oyun içerisindeki Epic Bosslardan puan temin edebilir. Aylık olarak puan sıralamasında 1nci olan oyunculara özel hediyeler verilir.